اخبار گلخانه

کسب تندیس مدیر تلاشگر استان البرز در سال 1398

best-tolidkonande-272x272

افتخاری دیگر برای مجتمع کشت و صنعت آنیتاسو، کسب تندیس مدیر تلاشگر با پشتوانه شما همراهان گرامی.

دیروز طی مراسمی، با حضور جمعی از مسئولان استان البرز در سالن همایش‌های میلاد استان البرز مجتمع کشت و صنعت آنیتاسو در قسمت کشاورزی موفق به کسب تندیس مدیر تلاشگر نمونه استان البرز گردید.
بزرگترین همایش تجلیل از مدیران تلاشگر البرز با حضور جمعی از مدیران و تولیدکنندگان و صنعتگران نمونه این استان برگزار شد.
رحیم بنامولایی رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با حضور در همایش تجلیل از مدیران تلاشگر در عرصه ی تولید، توزیع، صادرات و خدمات که عصر دیروز (۲۳ مرداد) با رویکرد رونق تولید با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار شد، گفت: رونق تولید ملی یکی از اهداف اصلی تلاشگران عرصه تولید، توزیع و صادرات است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، مجید تکلو دبیر همایش‌تجلیل از مدیران تلاشگر البرز، گفت: این همایش ضمن قدردانی از مدیران موفق البرز در عرصه تولید، توزیع، صادرات و خدمات با رویکرد رونق تولید برای نخستین‌بار در البرز برگزار شد. وی افزود: این همایش با مشارکت مدیریت شهرک‌های صنعتی استان البرز، رئیس اتاق بازرگانی البرز و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری همراه بود. تکلو، این مراسم را در راستای تجلیل از تولیدکنندگان در سال رونق تولید اعلام کرد و ادامه داد: مدیران برگزیده جزو برندها و انجمن های صنعتی معرفی شده ای هستند که با درنظر گرفتن شاخصه های ارزیابی، توسط مدیرکل سازمانها، انتخاب و به دبیرخانه همایش معرفی شدند.

وی با اشاره استقبال خوب مدیران تلاشگر از شرکت در این همایش، اذعان داشت: حدود 3 هزار و 500 شرکت تولیدی در البرز، مشغول فعالیت هستند که از این تعداد حدود 50 مدیر موفق در این همایش معرفی شدند. گفتنی است در این مراسم تعدادی از نمایندگان شورای شهر کرج و مدیران استانی حضور داشتند. در پایان این مراسم از مدیران برگزیده، قدردانی شد.

منبع: خبرگزاری ایلنا