رژیم سبزیجات

رژیم سبزیجات

یکی از مضرات خانه نشینی و فاصله گذاری اجتماعی در شرایط کرونا و کم شدن فعالیت های روزمره و بسته شدن باشگاه ها باعث چاقی مفرط و اضافه وزن در خیلی از مردم در طبقات مختلف اجتماعی گردید و از آنجاییکه همه امکانات باشگاه اختصاصی را ندارند لذا رژیم سبزیجات و غذایی سالم از مهم ترین ارکان ایم امر محسوب می گردد .

رژیم سبزیجات یا تحرک بیشتر؟!‌

به هیج عنوان نمی توان خط کشی بین ورزش و تحرک و تغذیه سالم گذاشت ُ این دو کاملا مکمل و در کنار هم هستند ، یعنی هم باید تغذیه مناسبی داشته باشید و هم تحرک قابل قبولی داشته باشید گیاهخواری محدودیت به حساب نمی آید فیبر و آبی که درون ساقه و ریشه سبزیجات هستند باعث سیر ماندن و کاهش اشتها فرد می شود مانند بیبی اسفناج و به مرور زمان تناسب اندام پیدا می شود .

طول عمر بیشتر با رژیم سبزیجات :

تحقیقات و مطالعه دانشمندان با برترین تکنولوژِی ها این موضوع را نشان داده است که استفاده از سبزیجات و سبزی خواری به اصطلاح نه تنها در دراز مدت ضرری برای فرد ندارد بلکه می تواند عمر را به مقدار قابل توجهی افزایش می یابد و استفاده و خرید سبزی مناسب حتی سموم بدن نیز به تدریج دفع می شوند .

پروتئین رو یادتون نره :

سبزیجات علاوه بر فواید زیادی دارند ولی باید دقت کنید که مصرف پروتئین را از قلم نندازید که ضررات جبران ناپذیری به بدن خواهد زد و برای رساندن پروتئین به بدن می تونید از نخود و لوبیا استفاده کنید و به طور کلی حبوبات پروتئین مورد نیاز بدن را تامین خواهد کرد .

رژیم لاغری سبزیجات با محصولات آنیتاسو

با سبزی خودتان را سیر کنید :

بشقاب غذایتان را در وعده نهار و شام با سبزی پر کنید و هر روز مقدار سبزی را بیشتر و مقدار بقیه غذا ها را کمتر کنید تا به صورت آهسته و ملایم غذای اصلی شما سبزیجات شوند ، سبزیجات اروپائی مانند روکولا و سورل نیز هم خوشمزه می باشند و هم خاصیت های فراوانی دارند که در صفحات محصول این سبزی هم می تونید خاصیت های آنها را بخونید .

سالاد به جای شام در رژیم سبزیجات :

در جوامع اروپائی و زندگی های مدرن از سبزیجات و سالاد ها به عوان غذای اصلی استفاده می گردد و در خیلی از خیابان ها به جای فست فود و رستوران ها سالاد بار هایی هستند که خیلی هم شلوغ هستند . می تونید با ترکیب و میکس مخلوط سبزیجات سالادی هم غذای خوشمزه و دلپذیری داشته باشید و هم رژیم سبزیجات مناسبی را رعایت کرده باشید سوپر سالاد آنیتاسو مناسب برای این نوع از وعده غذایی می باشد .

ورزش های هوازی :

ورزش های هوازی بسیار در امر لاغری تاثیر گذارند ، بعنوان مثال نیم ساعت پیاده روی در صبح قبل از رفتن به سرکار می تونه سلامتیتون رو تضمین کنه ، در عین حال استفاده از محصولات طبیعی و ارگانیک به تدریج سموم بدنتان را کاهش و باعث سم زدایی بدن می گردد

مصرف صیفیجات را جدی بگیرید

علاوه بر تاثیر بسزا و غیر قابل انکار رژیم سبزیجات در انتخاب زندگی سالم مصرف انواع صیفیجات نیز می تواند در لاغری شما موثر باشد ، و همچنین مصرف دمنوش زنجبیل تازه می تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن شما نیز موثر باشد و سلامت شما را تضمین کند .

صبحانه مفصل بخورید

یکی از عمده ترین دلایل پر خوری در طول روز عدم رعایت وعده های غذایی به صورت مناسب است ، وقتی صبح صبحانه مفصل می خورید باعث می شود که اولا سطح انسولین بدن تنظیم باشد و دوما طبق تحقیقات انجام شده در مراکز تحقیقاتی معتبر کسانی که صبحانه کامل می خورند وزنشان ثابت و به حالت نرمالی تبدیل می گردند و چاقی لاغری های متعدد برایشان پیش نمی آید . همچنین مصرف سبزیجات محبوب مانند روکولا که حاوی آنتی اکسیدان های زیادی می باشند نیز توصیه می گردد .

رژیم غذایی سبزیجات برای بدن ضرر دارد ؟

اگر مقدار پروتئین وارده به بدن را با استفاده از مصرف حبوبات مانند نخود و لوبیا تامین کنیم هیچ نگرانی ای بابت کم رسیدن پروتئین به بدن نباید داشته باشیم و همچنین سموم بدن به تدریج دفع خواهند شد .

سبزیجات بدون سم و با کیفیت از کجا بخرم ؟

آنیتاسو بزرگترین کشت و صنعت خاور میانه با تکنولوژی به روز اقدام به فروش آنلاین سبزیجات برای مشتریان خانگی نموده که در شرایط خاص و ویژه کرونا این محصولات را به صورت ارسال رایگان برای مشتریان فراهم نموده است که می توانید از این فرصت بهره مند شوید .

حداکثر میزان کالری دریافتی بدن برای لاغری چقد باید باشه ؟

عدد دقیقی برای مقدار کالری مورد نیاز بدن در رژیم سبزیجات برای مردان و زنان نمی توان گفت چون هر بدن با توجه به فعالیت روزمره اش مقدار کالری مربوط و مخصوص به خودش را نیازمند است ولی ، به صورت کلی برای آقاین مقدار کالری مورد نیاز بین ۲۷۰۰ تا ۳۰۰۰ کالری در روز و برای خانم ها مقدار ۱۴۵۰ الی ۲۰۰