ارسال رایگان

خرید آنلاین سبزی

ارسال رایگان:

مجتمع کشت و صنعت آنیتاسو همواره تلاش دارد خدمات شایسته ای به مشتریان ارائه نماید، یکی از مهمترین خدمات آنیتاسو فروش آنلاین محصولات به مشتریان خانگی در شهرهای کرج و تهران و نیز ارسال رایگان و تحویل درب منازل است.

پیشینه اجرای این طرح به سال ۱۳۹۵ باز میگردد، طی این سالها، مجتمع کشت و صنعت آنیتاسو روشهای مختلفی جهت ارتباط مستقیم با مشتریان خانگی و حذف واسطه ها طراحی نمود، پس از بررسی روشهای مختلف، فروش آنلاین محصولات آغاز گردید و با استقبال خوبی مواجه شد.

برخی از مهمترین دلایل اجرای این طرح عبارتند از :
۱- برداشت و بسته بندی سبزیجات طبق سفارشات ثبت شده و اطمینان مشتریان از تازه بودن محصولات
۲- نظارت دقیق در ارسال سفارشات در دمای استاندارد
۳- صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان خانگی
و …

خرید آنلاین سبزی
خرید آنلاین سبزی

شما میتوانید حتی با خرید جزئی محصولات آنیتاسو، با خیال راحت در کمتر از ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، محصولات خود را بصورت رایگان درب منازل تحویل بگیرید.
در حال حاضر هزینه ارسال برای محدوده شهر کرج و نیز محدوده های غرب، شمال غرب، شمال و شمال شرق و برخی از مناطق مرکزی شهر تهران کاملا رایگان است

نقش مهم ارسال رایگان محصولات:
در زمان شیوع ویروس کرونا و در پی قرنطینه شهرهایی نظیر تهران و کرج، یکی از مهمترین وظایف
تیم آنیتاسو ارائه خدمات فراوان در زمینه تامین سبزیجات برای مشتریان خانگی بود، مدیران و مسئولین مجتمع کشت و صنعت آنیتاسو با ایجاد پروتکل های مختلف در قسمت تولید، فرآوری و بسته بندی و حمل و نقل مفتخر بود خدمات شایسته ای به مشتریان خانگی ارائه نماید و ارسال رایگان محصولات کمک قابل توجهی به همشهریان عزیز بود.

یکی دیگر از مشکلات کلان شهرها در روزهایی که آلودگی هوای شهر از حد مجاز گذشته است تامین محصولات تازه مانند سبزیجات تازه است که ضمن حفظ سلامتی، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن میشود.
ارسال رایگان محصولات کمک شایانی به عدم تردد در این روزها به مشتریان عزیز مینماید

ارسال رایگان‌ محصولات در زندگی شهری یکی از مهمترین روشهای کنترل ترافیک است و راه حل مناسب برای عدم مراجعه حضوری به فروشگاهها جهت خرید سبزیجات میباشد.

امیدواریم بزودی امکان پوشش شهرهای دیگر و ارسال رایگان به شهرهای بزرگ دیگر نیز فراهم گردد.

دیدگاهتان را بنویسید